مشهد الشهدای قیام 15خرداد سال 42 گلباران شد-قیمت انواع گوشی - قیمت انواع گوشی

مشهد الشهدای قیام 15خرداد سال 42 گلباران شد-قیمت انواع گوشی

به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، با حضور مسئولان و مردم ولایتمدار شهرستان قرچک پل تاریخی باقرآباد طی مراسمی گلباران و عطرافشانی شد.

در این مراسم حاضران با نثار گل و قرائت فاتحه برای شهدای مظلوم 15خرداد بار دیگر با آرمان‌های نظام و انقلاب تجدید میثاق کردند.

در مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محسن محمودی مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران شما تسلیت سی‌امین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی و گرامیداشت شهدای 15خرداد اظهار داشت: قیام 15خرداد سند افتخار دشت ولایت مدار و انقلابی ورامین است.

وی گفت: در سال 42 افراد زیادی به شهادت رسیدند که تعدادی از این شهدا شناسایی شد و الباقی درنهایت مظلومیت و گمنامی دفن شدند یاد همه شهدای 15خرداد گرامی باد.

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: فرق قیام 15 خرداد سال 42 دشت ورامین با سایر قیام‌های شهرهای دیگر این بود که مردم دشت ورامین باایمان به‌به خدا و خلوص نیت و کفن‌پوش به میدان آمدند و به شهادت رسیدند.

محمودی در پایان خاطرنشان کرد: 56سال از واقعه قیام 15خرداد سال 1342 می‌گذرد و این سند افتخار روزبه‌روز در حال درخشش است چراکه این سند باید در کشور نهادینه شود.

انتهای پیام/67037/پ/ی30/الف

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار